Redakcja Czacki News przedstawia Obornik Wyborczy! Sprawdź, na kogo zagłosować w nadchodzących wyborach

by MOJŻESZ SYN AMRAMA 08 GRUDNIA 2020

W poniedziałek społeczność Czackiego otrzymała wiadomość, że tegoroczne wybory na konsulat odbędą się w sobotę 12 grudnia od 07:00 do 22:00. Na Czacki News pojawił już się artykuł opisujący szczegóły głosowania. Gorąco zachęcamy do jego przeczytania. Link do artykułu znajduje się TUTAJ.

Spora część wyborców już zdecydowała na kogo oddać swój głos. Istnieją jednak też osoby, które pozostają niezdecydowane. Dla wszystkich niepewnych wyborców na ratunek przychodzi redakcja Czacki News wraz z Obornikiem Wyborczym.

O Oborniku

Obornik wyborczy to profesjonalne narzędzie polityczne, które zostało stworzone przez Igora Bareję i Macieja Bogusławskiego. Po wejściu na stronę obornikwyborczy.pl dostajemy możliwość wypełnienia testu, składającego się z 10 stwierdzeń. Identyczny dostały do wypełnienia komitety wyborcze. Po skończeniu testu pokazywana jest procentowa zgodność naszych odpowiedzi z odpowiedziami kandydatów. Każdy ma też możliwość zobaczenia poszczególnych odpowiedzi komitetów na każde z pytań.

Cel Obornika

Obornik Wyborczy jest jedynie narzędziem pomocniczym, które ma za zadanie pomóc wyborcom w dokonaniu świadomej decyzji przy, w tym roku elektronicznych, urnach wyborczych. Obornik jest narzędziem dla wszystkich. Osobom niezdecydowanym może pomóc w podjęciu decyzji, a tym już zdecydowanym, w idealny sposób, może pokazać zgodność własnych przekonań z przekonaniami kandydatów.