Debata Wyborcza z Czacki News. Zadaj pytanie kandydatom!

by MOJŻESZ SYN AMRAMA 09 GRUDNIA 2020

Wczoraj społeczność Liceum Czackiego obiegła informacja o debacie, która odbędzie się w piątek 11 grudnia o godz. 15:00 GMT+1. W debacie uczestniczyć będą kandydaci z wszystkich komitetów. Warto tu zaznaczyć, że debata odbędzie się zdalnie dzięki bardzo znanej, i tak samo mało lubianej, platformie ZOOM.

Dziennikarze Czacki News, przodującego serwisu newsowego w Czackim, otrzymali honorowe miejsce na całym wydarzeniu, albowiem będą oni zadawać pytania kandydatom. Pytania, które padną podczas debaty nie wezmą się znikąd, ponieważ to właśnie Wy, nasi czytelnicy możecie je wybrać.

Chcę zadać kandydatom pytanie. Co mam zrobić?

To bardzo proste. Wystarczy, że wejdziecie na naszego Facebooka, znajdziecie posta o debacie i opublikujecie pod nim komentarz, zadając pytanie związane z kompetencjami konsulatu, wyborami, czy kampanią. Redakcja Czacki News wybierze później trzy najbardziej lubiane komentarze, które zostaną zadane podczas debaty. Jeśli spodoba wam się czyjś komentarz, polubcie go - w ten sposób pomożecie nam wybrać odpowiednie pytanie i zwiększycie szanse na to, że pojawi się ono na piątkowej debacie.

Jeszcze raz zachęcamy do zadawania pytań i z góry dziękujemy!

Naszego Facebooka znajdziecie TUTAJ, a naszego Instagrama TUTAJ.